Březen 2015

Ashlynn a moje kočka :3

31. března 2015 v 16:58 | Clawynka♥ |  Fotky mých Everek
Ahojky, před nedávnem jsem fotila Ashlynn s moji kočkou do soutěže. Nakonec mě z neznámého důvodu do soutěže nezařadili, takže fotky dávám aspoň na blog. Omluvte prosím kvalitu, ale jak zajisté víte, zvířátka se nesmí fotit s bleskem. ;)


Časopis MH 3/15

28. března 2015 v 12:52 | Clawynka♥ |  Naše věci MH
Ahojky, už před nějakou dobou mi přišlo nové číslo MH časopisu. Číslo je super. A dárek docela prakticý. I když se dárky už trochu opakují. Příště bde opět plnicí pero. A to už mám z MH časáku 1 pero a 2 propisky. :D

Obsah:
Monstr-profil: Gilda Goldstag, Osudové monstr-tipy: Jarní úklid ve tvé hrobce, Monstr-komiks: Spectra na stopě zločinu, Mostr-test: Jsi pro ostatní děsivě dobrým vzorem?. Monstr-komiks: Rozhádané sestry, Zabijácký styl: Smrtelně šik doplňky ve zlatě, Zabijácký styl: Vyrob si příšerbě jrásný stojánek na tužky!, Deníček Castry Fierce, Monstr-hádanky, černočerné hádanky, Zabijácký styl: Soectřina smrtelně šik kabelka, Monstr-trapasy, Hororskop, My jsme Monster High, V příštím čísle...

Dárek: Kosmetická taštička
Cena: 79,90kč


Pohodový pátek! :)

27. března 2015 v 20:39 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky, týden zase rychle uběhl a máme zde pátek. Až na to, že jsem trochu nemocná, byl dnešek suprový. I když jsem vstávala v 5:40. :D Byli jsme dneska s kámoškami na nákupech (po cestě jsme i trochu zmokly :D) a potom na Popelce. Popelka je opravdu kouzelná! A grafika luxusní. Takže doporučuji. A Frozen Fever taky super. :) Teď se budu ale už jen léčit a o víkendu budu jen odpočívat. Něco snad i přidám na blog.
Viděli jste už Popelku?


Nový MH videoklip

25. března 2015 v 15:15 | Clawynka♥
Ahojky, na YT se objevil očekávaný klip MH. Je to vlastně písnička We are monsters. V klipu ale poukazují na to, že každý má v sobě MH a může se do daného charakteru vžít. Tedy #Screamteam je projekt, kde lidi dělají cosplays (oblekáte se jako nějaký charakter...) Docela mám pocit, že se Mattel rozhodl vrátit staré MH časy zpět. Ale upřímně, nedaří se mu to. Obnovené basic vypadají divně, upravili i MH v seriálu a vypadají ještě hůře...
Posuďte sami video. ;)


Moje všechny MH :) 2. část

23. března 2015 v 18:51 | Clawynka♥ |  Naše Monsterky
Druhá část menšího seznamu mé sbírky. :)

♡ 10. Draculaura Basic
Ani nevím, jestli jsem tuto fotku někdy na blog dávala. Našla jsem v počítači ještě rok staré fotky Laly. :D
Obchod: Dráčik
Datum: Srpen 2013
Cena: 720kč


Moje všechny MH :) 1. část

22. března 2015 v 16:13 | Clawynka♥ |  Naše Monsterky
Jednou už jsem tento článek dělala (2013). Ale teď mám o hodně více monsterek, takže to bude menší aktualizace. V tomto článku najdete všechny mé MH, kdy jsem si je koupila, kolik stály, v jakém obchodě a možná ještě něco navíc. Měly by být v pořadí za sebou, tak snad to moc nepopletu. :D

♡ 1. Lagoona Blue Classroom ♡
Má úplně první monsterka. Pamatuji si, že jsme původně jeli do dráčika pro Frankie DT, ale DT už byla vyprodaná kolekce.
Obchod: Dráčik
Datum: 10.7.2012
Cena: 714kč


Tipy na jarní filmy!

22. března 2015 v 14:40 | Clawynka♥ |  Filmy týdne
Ahojky, na dnešek jsem měla v plánu natočit 2 review na YT a fotit MH. Ale dneska je venku hnusně a světlo stojí za houby. Takže pro zlepšení nálady doporučuji filmy! Udělala jsem menší seznam jarních filmů. ( I když třeba nic moc s jarem společného nemají, ale docela se k jaru hodí :D)

1. Království lesních strážců
Bystrá, statečná a tvrdohlavá dívka, taková je sedmnáctiletá Mary, která prožije dobrodružství, o jakém se jí nezdálo ani v nejdivočejším snu! Po návratu do rodného domu se snaží sblížit se svým otcem Bombou, který se jí odcizil. Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary dochází trpělivost. Poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je ovšem nucena svůj pohled přehodnotit. Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci, uvěřit v jejich tajuplný svět a zachránit ho. Boj o záchranu lesa se však promění v boj o náš lidský svět. Díky odvaze, kterou Mary prokáže, získá nejen nazpět svého otce Bombu, ale i nové přátele.
Moje hodnocení: 72%


Vyrostli jsme z Monster High?

21. března 2015 v 11:22 | Clawynka♥ |  Diskuse :)
Ahojky, po delší době diskuze. A tentokrát je téma: Vyrostli jsme z Monster High?
Vidím, že se teď spousta blogerek přestěhovala na autorské blogy a už nepíšou moc o MH. Nebo taky spousta blogerek už dávno s blogováním skončila. Mají jiné záliby, koníčky... U mě je to hodně podobné. V letech 2012-2014 (červenec) jsem byla blázen do MH. Ale teď mě přestávájí bavit. Předtím jsem všechny filmy hltala jedním dechem, milovala jsem MH knížky, chodila furt do dráčiku a jiných hračkářství, založila si o nich blog, hledala furt jejich obrázky, hlídala mimibazar atd. abych si mohla koupit další vzácnější MH... A teď? Dalo by se říct, že mi trochu i zavázejí. Už jsem je chtěla i prodat, ale káždá moje MH má svůj příběh, jak jsem si ji koupila, kde všude jsem ji vzala a tak. Prostě to nedokážu. Asi jsem z Monster High vyrostla. MH mánie u mě už pominula a teď přemýšlím, co dál.
BTW kdybych si založila autorský blog, nevím, jak moc bych obíhala a byla aktivní. Pořád ještě přemýšlím. Ale asi si ho založím, ale někdy v květnu, kdy bude už po přijímačkách...


Jak to máte s monsterkami vy?
Kolik máte MH?
Baví vás ještě pořád hodně, jako předtím, nebo jste MH začali sbírat teprve nedávno?
Jak dlouho sbíráte MH?


Recenze na film Haunted

19. března 2015 v 19:23 | Clawynka♥ |  Filmy týdne
Ahojky, chtěla bych napsat takovou menší recenzi na nový Monster High film Haunted. Obsah už pravděpodobně znáte z trailerů apod. takže ten sem psát nebudu. ;)

Škola duchů
Film se mi líbil, ale opět nepřekonal MH filmy jako jsou Escape from Skull Shores, 13 Wishes a Roller Maze. Trochu mi vadilo, že hned od začátku už jsem prokoukla celou zápletku a pořád si jen říkala, kdy jim to už konečně dojde. Film je asi spíše dělaný pro menší děti, no. U filmu jsem trošku nudila. Monsterky vypadají chic a z filmu plyne ponaučení. A to takové, že si nemáme vymýšlet a věřit drbům. Nejvíce se mi na filmu líbil Twylin dům. :D Zaskočila mě dabérka Spectry, Spectra tam má takový pištivý hláseček, ale docela mi to k ní sedí. A po zlédnutí filmu mi panenky z kolekce Haunted konečně začaly dávat smysl. River vypadá ve filmu cute, ale jako panenka už moc ne. Co mě ještě dost překvapilo, bylo, že trošku poměnily hlavní hrdinky a vystřídaly se v hlavních rolích Sirena, Rochelle a Twyla, místo obvyklé Cleo, Frankie a Lagoony.
Abych to shrnula. Děj trošku pokulhával a člověk hned prohlédne zápletku, ale film mě i tak docela bavil, ale asi bych se na něho nemohla dívat pořád dokola jako např. na Roller Maze apod.
Moje hodnocení: 62%
Vždycky se bojím psát recenze, abych něco nevyzradila. Proto doporučuji film zhlédnout a budu ráda, když se v komentech vyjádříte, co si o filmu myslíte. ;)


Books #9

18. března 2015 v 19:09 | Clawynka♥ |  Books
Ahojky, po delší době zde máme opět books. Sice jsem říkala, že zde budou o víkendu, ale ještě jsem dočítala Selekci. ;)

Selekce
Jako první přichází na řadu již zmiňovaná Selekce. Ani nechápu, jak dlouho mi mohla ležet v knihovničce nepřečtená! Když jsem se tedy konečně dokopala k přečtení této knihy, naprosto mě stáhla do děje a nemohla jsem se od ní odlepit.
Určitě stojí za přečtení!
Moje hodnocení: 97%


K objednané knížce jsem dostala z cooboo i záložku. :3

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.
Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.