Listopad 2014

1. adventní neděle :)

30. listopadu 2014 v 14:44 | Clawynka♥ |  Akce
A dnes už máme 1. advent! Doufám, že brzo napadne sníh. Musíme v to doufat. ;) Našla jsem na netu video, kde mimoňi zpívají koledy. Musíte to vidět. :) Já mimoňe miluju! :D A co můžete čekat v prosinci na blogu?
★ Adventní kalendář stejně jako minulý rok :3
★ Seriál Frankiiny 1. Vánoce
★ Hodně vánočních fotek
★ My night routine| Christmas
★ Nápady a hodně fotek mých výrobků
★ A plno dalších vánočních akcí!!! :33

Vánoční design 2014

30. listopadu 2014 v 10:36 | Clawynka♥ |  Grafika
Ahojík, jak jste si asi všimli, nastavila jsem dnes, na 1. advent, vánoční design na rok 2014. Líbí se vám? :)
Zkoušela jsem ho i trochu oživit transformací, ale okousalo mi to okraje. :D

| Doba výroby: +-3 hodiny| Mé hodnocení: 91%|

Trapasy

26. listopadu 2014 v 20:49 | Clawynka♥ |  Akce
Ahojky, jelikož trapas poslali jen 2 čtenářky mého blogu, napíšu vám sem i můj dnešní trapas.

*Jackeey*:
No...vzhledem k tomu, že žiji poměrně klidný život a trapasy obyčejně neprožívám, tak nebylo těžké rozhodnout, co vám semnapíšu. Počítám s tím, že spousta vás blogerůněkolikrát zažila takový kreténský den kdy se vám nic nedaří a nemůžete ze sebe setřást smůlu.Nějak tak bych popsala den, kdy jsem se ráno probudila přesně na čas, nezaspala jsem, ani se mi nechtělo zase ulehnout a spát ( žádný noční flám v podobě notebooku a mozku rozvíjejícího části příběhu) jenže jediný problém byl v tom, že jsem si nevšimla peřiny, která se mi tak trochu obtočila kolem nohou jako by se mi v noci zdálo o twistru ( miluji tu zmrzlinu) Každopádně se mi tato hra na housenku nevyplatila a místo toho, abych vstala pravou či levou nohou, což by odstartovalo buď dobrý nebo špatný den, nevstala jsem vůbec a doslova jsem hodila "držku" Ano...uznávám, že to není příliš lichotivé slovíčko, jenže v tu chvíli jsem opravdu zapomněla na líbezná česká slova a nadávala jsem do kreténů :D Nicméně...tohle bylo jen zrnko prachu co se týče takové debilního dne, který s oblibou nazývám: Den Kretén. Jak se mi v dařilo ve škole, to už si nepamatuji, protože to bylo asi před půl rokem, jenže to co se dělo po vyučování mi utkvělo v paměti celkem dlouho. Jsem ráda, že zbytku třídy ne :D Šli jsme pěkně spořádaně na oběd po schodech, jenže já byla myšlenkami jinde. Můžete třikrát hádat v jakém že to stádiu přemýšlení jsem se nacházela....samozřejmě, že jsem bloumala nad příběhem, protože mi vadila jedna nejasnost s jednou postavou a možná až příliš detailně jsem si ji představovala. Myslím to v tom smyslu, že jsem viděla jen svou představu a ne realitu. Realita byl schod. Zakopla jsem a měla jsem tu schválností narafičenou smůlu, že jsem byla s kámoškou poslední ( nemám zapotřebí se cpát dopředu) No jo...kdybych zakopla trochu, jenže já musela zakopnout tak, že jsem ztratila rovnováhu a spadla na kluka přede mnou. Znáte princip domina...ten kluk spadl na dalšího kluka, tne pak na holku, ta holka na holku, pak na další holku, na dalšího kluka a tento řetězec se zastavil až u učitelky, která se naštěstí chytla zábradlí. Chvíli se na mě udiveně dívali, ale pak jsme se začali všichni smát. Včetně mě. To bylo asi naposledy v dějinách naší třídy, kdy se opravdu smáli mě. Když jsem se smála s nimi, vůbec mi to nevadilo :D Ano..nevymyslela jsem si to, takový lidé opravdu existují :D


Los evropský

26. listopadu 2014 v 16:06 | Clawynka♥ |  Akce

Los evropský (Alces alces) je největší zástupce čeledi jelenovitých. Žije v severních lesích Evropy, Asie a Ameriky. Je původním zvířetem i ve střední Evropě, kde byl však v 15. století vyhuben


○ Dospělý samec: váha 220-450 kg, délka těla 2-3 m, výška v kohoutku 180-235 cm
○ Losice: celkově menší, váží 275-375 kg

★ Losi mají šedohnědou až černou srst, na krku jim vyrůstá hříva. Velká protáhlá hlava je zakončena silným přečnívajícím horním pyskem.


Mikulášská soutěž!

25. listopadu 2014 v 17:11 | Clawynka♥ |  Akce
Ahojky, po delší době je zde opět soutěž! :)

Zadání:
★ Vyfoťte svou MH nebo EAH jak slaví Mikuláše nebo v mikulášském stylu.

Pravidla:
★ Fotka musí být vaše!
★ Jestli se přihlásíte, tak fotku pošlete, nebo mi předem řekněte, že se nezúčastníte.
★ Do emailu s fotkou mi napište vaši přezdívku a blog!
★ Fotky můžete poslat max. 3
★ Nepište mi do přihlášky žádné klik na web!
★ Jestli si četla pravidla, napiš do komentáře Olaf.

Ceny:
1. místo - design + diplom
2. místo - tapetka do mobilu
3. místo - ikona

Přihláška:
★ Přezdívka
★ Adresa blogu
★ Přečetla sis pravidla?
★ Email

Fotky posílejte do 4.12. 2014! Vyhodnocení zde bude na Mikuláše, tedy 6.12.2014.
Můj email: 1DandMH@seznam.cz

Deníček 22. a 24.11.

24. listopadu 2014 v 20:23 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojík, omlouvám se, za svou neaktivitu. (Skoro v každém článku píšu o své neaktivitě, fakt bych s tím měla začít něco dělat :D) Každopádně jsem dodělala vánoční dess. Pořád s ním nejsem spokojená, ale to já nikdy s ničím. Ach, jsem totální perfekcionistka a nemůžu s tím nic dělat. A teď k deníčkům...Jo, a ten nápis má být ve vánoční zelené...:D

Sobota 22.11.
Jeden z nejlepších dnů. Odpoledne jsem jela jako každou sobotu na poníky. Venku nebylo moc krásně, nesvítilo Slunce, ale nepršelo, to je hlavní. Až na tu kosu pohodička. Na poníky jsem dorazila sama. Ostatní se asi rozhodli v takovémto počasí zůstat doma. Tak tedy naše trenérka a vedoucí stáje (prostě to všechno vlastní) řekla, že si vyjedeme na vyjížďku a ať připravím poníky. Juráš mě na pozdrav ducnul hlavou a celou mě poprskal! Ale jela jsem na Citě. Pomalé, ale hodné Citě. :D
Poté jsme vyjeli. Cestou po širých polích jsme střídaly klus, krok, sem tam cval. Jezdily jsme v potocích ve vodě! Naprostý luxus! Jenom Cita v jednu chvíli klopýtla a už jsem si myslela, že se obě v té kose vykoupeme. :D Naštěstí ne. Potom jsme je dlouho krokovaly a nakonec dojely opět na louky. Cita se mi dokonce na chvíli roztryskala. :D Chápete to? Cita, nejpohodovější kůň, která si drží své tempo, tj. 1/2 km za Juráškem, se mi roztryskala. :DD Po 2 a půl hodinové vyjížďce mě vyzvedla ségra a jeli jsme domů. S rodinou jsme slavili mamčiny nározky a potom jsem se dívala na Hobita. Krásně strávený den...:)
Pondělí 24.11.
Včera jsem si řekla, že když přežiju pondělí, přežiju celý týden. Dnes mě čekalo ve škole pár testů a dějepisná olympiáda. No, podle mého dopadla katastrofálně, ale přesné výsledky ještě nevím. A po škole na mě čekala další hrůza...předehrávky ze zpěvu. Nééééé! Vždycky mám bobky z toho, že zapomenu text. A když se s textem nic nepokazí, tak třeba nástupy, nebo se mi třese hlas. Naštěstí jsem je v pohodě přežila a teď si sedím v klidečku doma. :D

Pár projektů na tomto blogu! :)

19. listopadu 2014 v 20:22 | Clawynka♥ |  Akce
Ahojky, všechno začalo tím, že jsem si chtěla založit internetový časopis. Ale nenašla jsem vhodné stránky. Proto vše budu dávat na blog. Formou časopisu by byly ty projekty lepší, ale co naděláme.

O co tedy jde?
Na blogu se začnou častěji vyskytovat články s jiným zaměřením. (zvířata, kočky, móda, tipy...)
A nově i projekty, do kterých se aktivně zapojíte. :) Tedy doufám. :D

A první téma je...
Napište mi na email 1DandMH@seznam.cz váš nejlepší trapas. Vaše jméno neuveřejním, pokud si to tedy budete přát. ;)
Budu ráda, když se zapojíte. :) Přidám i pár svých trapasů a do soboty je uveřejním na blogu.
Co na to říkáte? ;D

Konec Monster High časopisů?

18. listopadu 2014 v 16:43 | Clawynka♥ |  Diskuse :)
Ahojky, dozvěděla jsem se, že je velká pravděpodobnost, že časopisy Monster High se přestanou vydávat. Poslední číslo by mělo vyjít v červnu. Tedy půl rok. Docela jsem nad tím přemýšlela, pravděpodobně si MH časáky málo kdo kupuje.

Co mi v časopisech chybí?

# Soutěže (Nechápu, proč je zrušili. :/)
# Kvalitní a nápadité dárky (Některé jsou prostě na nic.)
# Na druhé straně plakátu by měly být reklamy.
A ne tak, jak to je teď, že na plakátu máte normální článek a reklama je někde jinde...

Co se mi v časopisech nejvíce líbí?

★ Různé nápady na vyrábění
★ Módní články
★ Trapasy
★ Tipy

Taktéž mě zaskočilo, že tento rok vyšel pouze jeden speciál!!! Přitom jich vždycky vycházelo tolik. :/

Otázky pro předplatitele a kupující MH časopisu:
Co se vám na časopisech nelíbí?
Co máte naopak nejraději?
Myslíte, že časopis opravdu skončí?


Vánoce se blíží! :))

16. listopadu 2014 v 18:24 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojík, na mě už přišlo vánoční šílenství! Strašně moc se těším! A taky jsem se rozhodla, jakou EAH si budu přát pod stromeček...Maddie nebo Raven! Další super zpráva je, že u nás na Vánoce bude Omi! (ségřin zakrslý králík) Takže se můžete těšit na vánoční fotky s Omi, Miki a Jejím Haryšactvem. ( Teď Heri říkám Její výsost Haryšactvo...:DD)
Taktéž se chystá další akce s poníky a koněm. A to mikulašská jízda 4,5 km dlouhá do kopce. Moc se těším a doufám, že bude sníh. :) I kdyby byla kosa, tak ať je aspoň sníh. ;)
Všude jsou vánoční reklamy, výlohy jsou krásně nazdobené apod. Těšíte se? Myslíte, že napadne sníh?
Teďkom to tak rychle utíká! ;) Máte nakoupené dárky? :D

Pár foteček Omi. :) (Fotila sestra, omluvte tu kvalitu. :D)


Thronecoming movie | Ever After High

14. listopadu 2014 v 16:42 | Clawynka♥ |  Filmy týdne
Ahojky, viděli jste už tento film? :) Já ano a musím říct, že je opravdu super. ;) V super kvalitě se na něho můžete kouknout zde.


Všechny mají úžasné šaty!