Srpen 2014

A máme tady konec prázdnin :(

31. srpna 2014 v 14:07 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky pandy, je to tady. Chvíle, na kterou jsem se těšila asi v polovině prázdnin a teď bych byla radši, kdyby neexistovala. Končí nám prázdniny a začíná...škola! ALE blíží se Vánoce!!! Ano, už se totálně těším. Ale nepředbíhejme, ještě je Helloween a další krásné podzimní dny. :) Chtěla bych vám tímto popřát vše nejky do nového školního roku, hodné učitelé a učitelky, jen ty nejlepší známky a radostně strávené chvíle v lavicích. I když to tak možná moc nejde, ale přece se vždy najdou nějaké super chvíle i ve škole, no ne? :) Mám vás všechny čtenáře mého blogu, affilates a i vás, kdo to právě čtete a možná můj blog ještě neznáte, moc moc moc moc moc ráda! Jste prostě úžasní, děkuji že komentujete a vždy mě podpoříte. Moc si toho vážím. :') Co říct, jste prostě NEJpandovnější lidi! :))


Barbie a poníková akademie

29. srpna 2014 v 11:59 | Clawynka♥ |  Recenze
Ahojky pandy, znáte film Barbie a poníková akademie? Jestli ne, určitě na něho kouknětě. Je prostě úžasný!!! :)

|USA| 2013| 75 min| Barbie & Her Sisters in A Pony Tale| Mé hodnocení: ★★★★★|

Oficiální text:Barbie a její sestry se vydávají na dobrodružnou výpravu do majestátních švýcarských Alp a těší se, až si tu užijí báječné léto v jezdecké škole! Barbie se už nemůže dočkat, až si zpátky do Malibu přiveze nového koně. Stacie se chystá dokázat, že je úžasná jezdkyně. Chelsea se nespokojí s žádným obyčejným poníkem a Skipper ... řekněme, že ta o krásách přírody raději píše, než by si je užívala na vlastní kůži. Začátek léta se sice neobejde bez potíží, ale když Barbie v lesích objeví tajemného divokého koně, jejich prázdniny získají skutečné kouzlo.

Líbí se mi, jak si tvůrci pohráli s grafikou a nádhernou Švýcarskou krajinou. Konečně je i zdarma ke stažení na uložto. TADY

A nádherná písnička...:)


Nominace opět a zase :)

27. srpna 2014 v 19:24 | Clawynka♥
Ahojky pandy, byla jsem opět nominována a to Kajiskem2000 a Erleiden.

Otázky od Kajisek2000:

1) Koupíš si radši novou panenku nebo oblečení?
Monsterek už mám hodně, takže spíše to oblečení.

2) Kolik hodin denně prosedíš u počítače ?
+- 5 hodin, jak kdy.

3) Už jsi někdy sama vařila či pekla ? Co ?
Na tuto otázku jsem už odpovídala v minulých nominacích.

4) Máš nějaké jiné panenky než MH a EAH?
Ještě starší Barbie.

5) Bojíš se pavouků?
Ano.

6) Máš domácího mazlíčka?
Ano, kočku, psa a dvě vodní želvy.

7) Kolik je ti let?
14

8) Fotíš ráda?
Jasně. ;)

9) Máš notebook nebo tablet?
Tablet.

10) Proč máš blog?
Protože mě baví blogovat. ;)

Otázky od Erleiden:

1. Raději čteš, nebo se koukneš na film?
Těžko říct, jak kdy. ;)

2. Jaká je tvá nejoblíbenější zahraniční zpěvačka?
♡♡♡ Katy Perry ♡♡♡

3. Co si myslíš o MH komunitě?
Někteří lidi jsou prostě úžasní. Ale vadí mi ty malé a často drzé děcka. :/

4. Gumičkuješ?
Ne, ale brzy začnu. :D

5. Tvůj nejoblíbenější svátek v roce?
Vánoce!!!

6. Kam by jsi chtěla příště na dovolenou?
Nejspíše do Francie či opět do Rakouska.

7. Zmrzlina nebo ledová tříšť?
Oboje, ale spíše zmrzka.

8. Byla jsi už někdy v zahraničí?
Jelikož bydlíme blízko hranic, tak jsme za hranicema hodně často.

9. Co máš na létě nejradši?
Prázdniny, výžlety a dovolené.

10. Co si vezmeš na sebe první den do školy?
Ještě nevím, ale už nad tím přemýšlím. :D
Nominuji:
Nicole Monster
Erleiden (na oplátku :D)
Otázky pro nominované:
1. Máš radši koně nebo poníky?
2. Zdobíš si sešity nálepkama apod?
3. Chodíš na nějaký kroužek?
4. Kolik knížek za rok přečteš? +-
5. Máš ráda Mikuláše?
6. Těšíš se na Vánoce?
7. Raději dostáváš dárky nebo dáváš dárky?
8. Máš ráda talentové soutěže? (např. československo má talent atd.)

Děkuji Torince_de_Nile za oddělovač. :)

Moje nová knížka Co je ta ghúlmoška zač?

27. srpna 2014 v 17:54 | Clawynka♥ |  Naše věci MH
Ahojky pandy, dneska jsem byla v knihkupectví a mamka mi tam koupila novou knížku ghúlmošek. :) Máte ji taky? ;) Pro info stála jako vždy 200kč.


Books #2

27. srpna 2014 v 10:58 | Clawynka♥ |  Books
Ahojky pandy, dnes pro vás mám ukázku knih, co jsem četla a co mě na nich zaujalo. :)


Začneme Mildred Hubble. No, kdo by ji neznal? Já ji naprosto miluji, jenom je škoda, že už nevysílají seriál. Dokonce jsem se ptala ČT :D, jestli nemají v plánu seriál vysílat a psali, že uvidí, zatím nemají autorská práva. Tak snad. :) A teď ke knize. Knihu přečtete rychle, ale to není přece žádný problém nebo tak něco ne? Četla jsem všechny knížky (z toho první 3 díly asi před třema rokama) kromě posledního 6. dílu. Ach, je mi líto, že to je vše. :( Knížky můžu jen doporučit! :)


Na tuto knížku jsem narazila úplnou náhodou v knihovně. Měli tam vystavený 3. díl a vypadal docela dobře, tak jsem si zarezervovala jedničku. A opravdu mé zdání neklamalo. Je to opravdu kvalitní kniha, kde se i něco dozvíte (ti, co se chystají do A-Z kvízu, doporučuji :D). Opravdu je to poutavá a kvalitní četba. ;)

Bleskovka!

24. srpna 2014 v 11:08 | Clawynka♥ |  Akce
Ahojky pandy, dnes vás budu trošku otravovat se školou. Ano, zbývá nám 7 dní! Úkolem bleskovky je najít a spočítat všechny pravopisné chyby v textu níže. Do komentu napište počet chyb a co chcete na cenu (obrázek a text). Ceny budou animované ikonky. Animovanou ikonku dostanou první 2. co budou mít správně odpověď. I když už budou před váma nějaké komenty, zkuste to, není zaručené, že to budou mít dobře. ;)

Panda velká žije v hornatýh oblastech, jako Sečuán a Tibet.
Zvlaštnímu složjení své potravy se panda velká dokonale přyzpůsobila. Šelmi používají trháky, kterými trhají maso jako nůžkami, kdežto panda jimi ukusuje bambusove výhonky. Pžední tlapi pandy velké jsou vybaveny šestým prstem, palcem, který je postaven proti ostatním prstúm a umožňuje uchopení bambusových stonkú.

Celkem v textu bylo 10 chyb.


Uuááá! :D

23. srpna 2014 v 21:33 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky žáby, asi jste se trochu pozaastavily nad podivným nadpisem, ale pravda je ta, že mi došly normální nápady na nadpis. :D Tento článek bude souhrn všech důležitcýh okamžiků tohoto týdne. ★ Byli jsme na bazéně a jela s náma i moje kámoška. Ach, prostě jízdy na tobogánech a foukání na sebe pěnu je nej! :D ★ Nákupy v Karolině. Aneb H&M = zlamání. C&A = pohoda. House = překvapení! Více v dalším článku. ★ Koně (poníci) aneb úžasně strávená 1 hodina. Až na ty ovády...:D ★
Nevěděla jsem, co dát na blog (jak jinak), ale zase mám chuť blogovat (ne, nejsem normální) a můžete se těšit na fotostorko, které tu konečně dám, na 2 várky fotek, které mám v počítači už měsíc a video s fotkama z dovolené a výletů.
Mějte se voltážově!!! :) Nebo lépe, pandaózně! :D★ Ach, já Poa prostě miluju. :') ★

Co dál???

21. srpna 2014 v 14:05 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky žáby, hodně teďka přemýšlím, co dál. Za 10 dní končí prázdniny a přichází škola. V novém školním roce je vždycky všechno jiné. Ohledně těch videí na YT, nevím, zda je mám začít točit. Někdy jak si čtu ty haters atd. a proslavit se není taky moc lehké. Když začnete točit videa, "dáte svůj život youtubu". Vím, že nikdy nebudu mít ten známý blog, jako měla např. Týnuše. Nevím, v čem je chyba. Obrázky z netu tady sem dávat moc nechci, protože to je porušování autorských práv. A taky ty články jsou takové bezduché. Jinak jedna novinka, začala jsem jezdit na koni! (poníkovi, ale na začátek je to ideální) Tak se mi splnil jeden sen. Je to sice poměrně drahé, ale koně mají své kouzlo.
Achjo, nesnáším na sobě tu nerozhodnost. Dělá mi to vždycky problémy. Jinak blíží se mé narozeniny a už vím, co si budu přát. Ale počítám s tím, že zase dostanu od celé rodiny peníze, protože nikomu se nechce kupovat dárky. Ale potom to není ono. Ale to je teď jedno...Někdy mě blog baví, někdy zase ne, je ot jako na horské dráze! Teď se konečně dostávám k otázkám, které jsou smyslem tohoto článku:
1. Mám to vzdát? Už jsem se smířila, že nikdy nebudu mít takový blog jako nejznámější MH blogerky. 2. Proč? Co dělám špatně? 3. Baví vás články? (upřímně!!!) 4. Mám začít točit videa? Koukali byste se na ně?
Omlouvám se za článek plný nerozhodnosti a nudnosti, ale já fakt nevím. :(

20 faktů o mě :)

20. srpna 2014 v 13:35 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky žáby, jelikož nevím, co přidávat na blog, tak vám sem napíšu 20 faktů o mě. Možná se dozvíte něco, co jste o mě dříve nevěděly. :D


1. Bloguju od 11.12. 2012

2. Dříve jsem měla blog s kámoškou (frankie-draculaura-mh.blog.cz), ale potom jsem si založila blog s jinou kámoškou. :D

3. Moje 1. MH byla Lagoona Blue classroom

4. Teď půjdu do 9. třídy

5. Narodila jsem se 27.10. 1999

6. Je mi tedy 14

7. Mám vodní želvy, kočku a psa

8. Vodní želvy se jmenujou Edward a Jacob (samozřejmě mají toto jméno teprve 6 let)

9. Dostala jsem je na své 4. narozeniny (ty želvy :D)

Pokus o galaxy #1

17. srpna 2014 v 16:23 | Clawynka♥ |  Vyrábění
Ahojky žáby, celkem dost jsem se nudila, tak jsem se rozhodla namalovat sestře dárek na Vánoce. Rozhodla jsem se pro Galaxy a eh...dopadlo to hůř než jsem čekala. Nejhorší je, že jak to zaschlo, tak nejde vidět ani to stínování a ombré. :/ Aneb s akrylovkama by to šlo lépe. :D Sestře to musí stačit. Někdy se možná pokusím namalovat galaxy znovu, protože teď jsem už zkušenější. :D