Duben 2014

Kontrola AFFS!

26. dubna 2014 v 20:59 | Clawynka♥

Uzavřeno!

Ahojky žáby, vím, jsem strašná, pořád samé kontroly affs. :D Ale já prostě musím mít "pořádek" na blogu. :P :)
Do komentů napište: kontrola, a svůj blog.
BTW omlouvám se za ten starý hrozný nadpisek, ale jak už jsem psala, nemám ještě ps ani pf.Deníček 25.4.

25. dubna 2014 v 20:25 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky ghoulky, ano, zase deníček. :D Omlouvám se za svou neaktivitu, ale ještě nemám počítač úplně "zabydlený" a nemám pf ani ps. Takže než sem dám fotky, tak to bude trochu trvat. :/ Jinak něco málo k mému dnešnímu úžasnému dnu: Ráno jsem se chystala na autobus a v plné rychlosti jsem si ukopla malíček o nohu gauče. Byla to větší bolest než obvykle ukopnutý malíček. Úplně jsem padla. Jenže jsem nemohla čekat, než se vzpamatuje a bežela jsme na bus. Cestou totálně bolel. Ve škole to bylo ještě horší, kulhala jsem jak had s jednou nohou. :D Mega hodně to bolelo. :D Po škole jsme jeli do nemocnice na rentgen. Naštěstí snímky byly v pořádku, ale do té doby malíček pěkně zfialověl a bolí ješt více. Doktor mi řekl, že to, že ho necítím je normální otupělá bolest. No je to dost nepříjemné. :D Ale říkal, že malíček žije. :DD Takže 2 týdny bez TV a odkázána jen na mast. :/ Jak jste se dneska měly vy? Jinak všimla jsem si, že moc nekomentujete články s Bethany. Nebaví vás snad? :(

BTW dělala jsem si poníko - scio test, díky Tarantule. :D :)

Já se jdu dívat na Alvin a chipmunkové...ten film miluju! Všechny díly! :3 Zatím pá žáby! :)

Konečně spravený počítač!!! :)

23. dubna 2014 v 18:13 | Clawynka♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky žáby, jak se máte? Já voltážově! Konečně máme spravený počítač, takže žádné reklamy, žádné sekání, žádné vypínání samo od sebe...ach, konečně! Jenom je mi líto, že jsem už neměla místo na zalohování pár suprových filmů. :( Njn, zase vše od znova. :/ Ale konečně můžu natáhnout fotky do počítače. Hurááá! :D Jinak tady máte ceny za bleskovku. ;)Deníček 21.4. Den v zoo :)

21. dubna 2014 v 19:52 | Clawynka ♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky žáby, jak jste přežily Velikonoce? :D Já úžasně! Dneska hned ráno v 7:15 jsme vyjeli do zoo Ostrava. Dorazili jsme 3 minuty před otevřením a naštěstí tam nebylo moc lidí. Hned u vchodu mělo stánek rádio Orion. Když jste našli vajíčka, která tam byla různě poschovávaná, dostali jste nějakou maličkost (oplatek, síťovou tašku, odrazku ve tvaru medvídka, vystřihovánky...) Samozřejmě jsme se zúčastnili a vybrali jsme si toho medvídka. :D Potom jsme pokračovali v procházce v zoo. :) Jako vždy jsme začali plaměňáky. Poté jsme viděli pandu červenou, která sice spala, ale byla strašně roztomilá. Awww :3. Nejdéle jsme se zdrželi ve výběhu koz. Můžete jim koupit za 5 kč hrstku granulek a ve výběhu je krmit. Taky podle toho trochu vypadají...:DD Nejlepší na tom je, že je můžete hladit a "pučkat". :D Hned potom jsme se dlouho zdrželi u výběhu s tygrem ussurijským. :D Moje kámoška je miluje. :D Poté následovaly další zvířátka jako giboni, orangutani, lemuři, různé rybky, ptáci atd. Všichni mile pózovali! :) Až na lva indického, ten tam strašně řval. Nechtěla bych ho potkat ve volné přírodě... :D Pokochali jsme se výhledem na malé slůňátko a hrochy a dali jsme si menší přestávku, snědli svačiny, vypili horkou čokošku... :D Hned jak jsme došli k výběhu vyder malých, začalo komentované krmení. Vydřičky si tam papaly myšky. :) Do toho nám paní zooložka řekla pár věcí o vydrách a šli jsme zase blbnout na hřiště. :D Po chvíli začalo i komentované krmení hulmanů posvátných. Nejlepší bylo jejich mláďátko. Jéj. :D :)) Taky tam byl medvěd ušatý, ale ten tam vzadu pochrupoval. :D Cestou zpátky už se nacházelo v zoo hodně lidí. Vystáli jsme si půl hodinovou frontu na párek v rohlíku (stálo to za to :D), opět se stavili ke kozám :DD a pokračovali v cestě. Tam už jsme jen zahlédli wapiti sibiřské a jeleny milu. Ještě jsem si koupila pohlednici a jeli jsme domů. :( V zoo jsme byli 4 hodiny! Ale opravdu se oplatilo si přivstat, jelikož jak jsme odcházeli, byla tam obrovksá řada na vstupenky a strašně hodně lidí. Achjo, na některá zvířátka bych se dokázala dívat celý den. :)

Fotky jsem nezmenšovala, doufám, že to moc nevadí.
BTW v pavilonech bylo špatné osvětlení, takže odtud nemám žádné fotky a prosím omluvte kvalitu fotek, foceno mobilem.Velikonoční bleskovka! :)

20. dubna 2014 v 10:50 | Clawynka ♥ |  Naše Monsterky
Ahojky žáby, všem přeji veselé Velikonoce! :) Doufám, že si prázdniny a svátky užíváte a teď jdeme na velikonoční bleskovku. :) Vašim úkolem je najít 3 rozdíly. Úkol je hodně lehký, takže beru jen první 3, kteří budou mít vše správně. ;) Komentáře jsou moderované, abyste jak minule od sebe neopisovali. :D Pište do komentů a nezapomeňte tam připsat, s kým výhru chcete. ;)
Bethany's clothing line in aeropostale

19. dubna 2014 v 20:18 | Clawynka ♥ |  ♥ Bethany Mota ♥
Ahojky žáby dnes po druhé, jak víte, Bethany má v aeropostale už svou 3. kolekci! Můžete si věci z její letní kolekce prohlédnout TADY.

Reklama:


Musí to být sranda koupat se v bazéně v normálním oblečení. :D

A ještě starší reklama na její jarní kolekci:


Podle mě jsou obě reklamy moc povedené! :)
Pár otázek na vás:
Která reklama se vám líbí více?
Baví vás články s Bethany?
Pište do komentářů! ;)

Nová videa Bethany ;3

19. dubna 2014 v 13:49 | Clawynka ♥ |  ♥ Bethany Mota ♥
Ahojky žáby, dneska vám chci ukázat nová videa Bethany. Co ve vám z nich líbí nejvíce? Mě asi ta sluchátko-čelenko-sovička a ty mrkve s dipem. ;)A ještě jedno starší video. Najdete zde plno nápadů s velikonoční tématikou. :)


Nejvíce se mi líbí ty vajíčka se vzkazem. :)
BTW moc nevím, co přidávat na blog, takže čekejte spousty článků s Bethany. :D

Další dáreček :D

16. dubna 2014 v 20:05 | Clawynka ♥ |  Náš monstr-deníček
Ahojky žáby, konečně jsme se dočkali prázdnin! :) Co podniknete o prázdninách? Slavíte velikonoce, nebo spíše ne?
A už se dostáváme k dalšímu dárečku, tentokrát od sestry. :D Koupila mi tričko z H&M a kinder vajíčka Frozen. Uvnitř byl Kristof a Olaf. :D


Tipy pro útulný pokoj :3

13. dubna 2014 v 17:55 | Clawynka ♥ |  Vyrábění
Ahojky žáby, dnes jsem se rozhodla napsat článek s tipy, jak si zútulnit pokoj. Jestli taky pořád ve svém pokoji přestavujete nábytek a nejste spokojeni, tak zkuste tyto tipy. ;3

○ 1. ÚKLID ○
Ano, je to bohužel tak...úklid. Ale uvidíte, že hned jak si pokoj uklidíte, bude vše vypadat lépe. ;)

○ 2. ÚLOŽNÝ PROSTOR ○
No, musíme ty věci někde uklidit, že? :D Já mám v pokoji pár krabic např. z kiku, ikey apod. Na věci se tak nepráší a krabice jsou taky stylové. ;) A pokud se vám nechce utrácet peníze, jednoduše si vemte obyčejnou krabici a polepte ji balícím papírem. :) Taky jsou super různé pořadníky, tužkovníky atd.

○ 3. SVÍČKY ○
Svíčky vždycky dokonale navodí pohodovou atmosféru v pokoji. Já mám nejraději aromatické svíčky z ikei. Je tam monoho druhů a všechny nádherně voní! Můžete si taky vyrobit svou svítilnu (viz video na konci).

○ 4. DEKORACE ○
Tady je důležité nic nepřehánět. Nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása. A taky se potom nemusíte zdržovat utíráním prachu např. ze sta figurek. :D Podle mě stačí pár sošek soviček. Nějaká dekorace na okno a tečka. :)

○ 5. ROSTLINY ○
To je snad největší kouzlo! Dejte si do pokojíku pár stylových květináčů s rostlinkama a uvidíte ten zázrak. Rostliny prostor oživí!

○ 6. POLŠTÁŘE ...○
Abychom nezapomněli na pohodlí, polštáře a plédy taky váš pokoj zútulní. Navíc, když přehodíte pléd přes ustlanou postel, vznikne vám tak pohodlný gaučík a ušetříte se válením se v posteli se špinavýma riflema. :P

○ 7. VÁNOČNÍ SVĚTÝLKA ○
Světýlka váš pokoj rozzáří. Uvidíte, že i světýlka dělají zízraky. ;)

○ 8. PLAKÁTY ○
Máte v pokoji bílé zdi a nevypadá to, že se bude brzo malovat? Nezoufej! Jednoduše si na stěnu nalep plakáty své oblíbené kapely, zpěváka/zpěvačky apod. :) Ale všude platí: Nepřežeň to!

Doufám, že vám mé tipy aspoň trochu pomohly. :) Když tak napište do komentářů své osvědčené tipy, budu moc ráda! :)
A na závěr tady máte pár videí (sice jsem je na blog už dávala, ale to je jedno), podle kterých si můžete vyrobit super DIY věci do svého pokoje. ;)


Videjko Bethany. ♥♥♥


A Meredith. :) Doporučuju zhlédnout všechna jejich videa. ;)


Každý je jiný ..

12. dubna 2014 v 23:09 | Kloudín |  Náš monstr-deníček
Čágo Ghoulky! Omlouvám se za neaktivitu,vím že tu mám Claw pomáhat,
ale nějak se to tenhle týden komplikovalo,pondělý jsem byla jen líná,
ale v úterý jsme jely do Prahy,středa línost+písemka(na kterou jsem se neučila)
čtvrtek jsme šly do kina,pátek skvělí odpoledne s klukama :3 Takže dá se říct že
ani nebyl čas,navíc si teď dávám hodně záležet na mém blogu o celebritách když
jsme si ho tak vypiplala,je to tiž náročnější než o Mh .... Vím,doufám že to Clawynka
chápe,znám jí sice celkem krátce ale zase dobře! Teď malé vysvětlení k fotkám s Rochell,
já jsem do článku napsala ".....mobil v nabíječce .." a pod článkem komenty typu
čím fotíš? Jako u tohodle jsem vážně chytala výtlemy :D Za moje nekvalitní fotky sorry,ale
já nejsem ten typ jdu si fotit panenku,tak jdu pro foťák atd. Já prostě beru mobil a je to!
Jinak o fotky se bát nemusíte,králík si smlsnul na USB takže nic nebude! Protože nejsou
fotky tak budu přidávat jen takové ty blbůsty tak 1 týdně! Zdá se mi to nebo jsou na blogu
o MH lidi takoví nevím jak to říct "protivní?" jako na mém druhém blogu se mi zdá že je
atmmosféra jiná,každý má své přátelé kteří ho podporují a tady?Tady je jedna max 3 ti nej
a ostatní čerpají odnich :/ Nic proti nikomu,jen tím chci poukázat nato že tady není moc
kreativity,někteří čerpají odtěch které to napadlo a tím pádem to pak mají všichni!
Kloudín